پیشنهاد خبرساز مفتی جوان مقیم انگلیس به ملکه الیزابت
این مفتی 42 ساله که تبعه انگلستان نیز هست، در پیشنهاد دیگری هم گفته است: باید در انگلیس «انقلاب اسلامی» رخ بدهد تا همه مردم با تعالیم نورانی اسلام آشنا شوند.
سرویس بین‌الملل ـ «انغام شوادری» مفتی 42 ساله انگلیسی به ملکه الیزابت انگلیس پیشنهاد داده به دین اسلام بگرود تا پس از مرگ به سعادت اخروی دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار «تابناک» و به نقل از «المحیط»، این مفتی 42 ساله که تبعه انگلستان نیز هست، در پیشنهاد دیگری هم گفته است: باید در انگلیس «انقلاب اسلامی» رخ بدهد تا همه مردم با تعالیم نورانی اسلام آشنا شوند.

«شوادری» خطاب به مردم انگلیس نیز گفته است: همه مردم، کوچک و بزرگ، مسئول و غیر مسئول، وزیر و وکیل باید در احکام اسلام مطالعه کنند و برای زندگی پس از مرگ خود آماده شوند و در غیر این صورت سرنوشتی مبهم در انتظار آنهاست.

این گزارش می‌افزاید، شوادری که به عنوان کارشناس حقوقی و دینی در انگلیس فعالیت می‌کند، لندن را نیازمند مسئولان روشن‌بین و واقع‌گرا دانست و برای برون رفت جامعه انگلیس از قید و بند و خرافات قدیمی، پیشنهاد مسلمان شدن مردم این کشور را ارائه داد.

بر پایه گزارش «المحیط»، این سخنان به شدت جامعه انگلیس را ملتهب کرده و مردم از اینکه یک مسلمان به ملکه‌شان آن هم در انگلیس، درباره تضمین زندگی سعادتمند پس از مرگ به او تذکر داده است، ناراضی به نظر می‌رسند.
منبع :tabnak.ir

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 مهر 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()