تجمع زنان ایتالیا علیه برلوسكونی

حدود یكصد هزار نفر از زنان ایتالیایی در اعتراض به رفتار غیراخلاقی نخست‌وزیر ایتالیا، دادخواستی را علیه وی امضا كردند و وی را متهم به آزار دادن زنان كردند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه ایتالیایی "لا ریپوبلیكا "، حدود یكصد هزار نفر از زنان ایتالیا در اعتراض به رفتار غیراخلاقی "سیلویو برلوسكونی " دست به تظاهرات زدند و وی را متهم به آزار دادن زنان كردند.

پس از آنكه برلوسكونی در یك مناظره تلویزیونی زنده به "رزی بیندی " نماینده زن پارلمان ایتالیا توهین كرد و به او گفت: زیبایی شما بیش از هوش شماست.

حدود یكصد هزار زن ایتالیایی دادخواستی را علیه این رفتار توهین آمیز برلوسكونی به امضا درآوردند.

اظهارات وی از طریق یك تماس تلفنی با برنامه تلویزیونی زنده كه بیندی در آن حضور داشت صورت گرفت و به بیندی اعلام كرد: زیبایی شما بسیار بیشتر از هوش شماست.

یكصد هزار زن معترض ایتالیایی در دادخواستی كه علیه برلوسكونی ترتیب داده بودند و آن را به امضا درآوردند، پیام‌هایی را نیز نوشتند كه برخی از آنها حاوی این مطالب بود: این مرد (برلوسكونی) ما را آزرده است. وی را متوقف كنید. زنان توسط یك رهبر ناامید كننده آزرده می‌شوند.

"گیوانا ملاندری "، یكی از وزرای سابق كابینه ایتالیا در اعتراض به این رفتار توهین آمیز برلوسكونی اعلام كرد كه برلوسكونی بیش از آنكه مودب باشد دراز است.

اخیرا نیز خبری منتشر شد كه برلوسكونی چندی پیش در جشن هجدهمین سالگرد تولد دختر یكی از دوستان خود شركت كرد و در آن به وی گردنبند الماس و طلا هدیه كرد، حال آنكه طبق گفته همسر برلوسكنی، وی هرگز برای شركت در جشن تولد فرزندان خود وقت نداشته است.

وی پس از آن نیز در پی ادامه ارتباط‌های نامشروع خود با چندین زن و دختر كه عمدتا هنرپیشه یا مانكن بودند، این افراد را به پست‌ها و مقام‌های سیاسی ایتالیا رساند و بدین ترتیب توجه رسانه‌ها را بیش از پیش به خود معطوف كرد.

در آخرین مورد از رسوایی‌های اخلاقی فاش شده از برلوسكونی نیز مشخص شد كه وی در ویلای خصوصی خود جشن و میهمانی را برپا كرده كه در آن دختران و زنان زیادی حضور داشته‌اند

داریو فرانچینی رئیس حزب دموكرات نیز به دنبال توهین اخیر برلوسكونی به بیندی خواستار عذرخواهی وی از این نماینده زن شد.

منبع : رجانیوز . ای ار

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 مهر 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()