متن کامل بیانیه میر حسین موسوی که خیانت های هر روز اون رو بروز و آپ دیت ؟؟ کرد . همراه با تحلیل طنز گونه خبر روز


واقعا برای  قرار دادن چنین بیانیه ای در این وبلاگ شرمنده ام ولی باید چهره ی بعضی ها روشن بشه و البته بعضی از قسمت ها رو که با اون مخالفم قرمز کردم رنگ خون شهیدایی که برای این انقلاب دادیم و بعضی ها دوست دارن پایمالش کنند . قسمت های سیاه مربوط به نظر مدیریت وبلاگ می باشد .قسمت های ابی و قرمز مربوط به میر حسین موسوی


چگونگی قتل خواهر زاده میرحسین در اغتشاشات یکشنبه


کاریکاتور مدعیان قانون


بیانیه کامل موسوی درباره حوادث عاشورا
بسم الرحمن الرحیم ( ایشان عادت دارند الله رافراموش کنند)
السلام علیک یا ابا عبدالله. انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم و وال لمن والاکم و عاد لمن عاداکم. فیالیتنی کنت معکم فافوزا فوزا عظیما
همواره به اینجانب و دوستان گفته می شد که اگر شما اطلاعیه ندهید مردم به خیابانها نخواهند آمد و آنان از اعتراضات و مطالبات خود دست برخواهند داشت وآرامش به کشور برخواهد گشت. بنده به عنوان یک همراه جنبش عظیم سبز مردمی با این نظر موافق نبودم و می اندیشیدم که تا اصلاحات لازم با تکیه براصول روشن که می توان آنها را از قانون اساسی استخراج کرد، صورت نگیرد ، آب رفته به جوی باز نخواهد گشت.

 همونی که جناب عالی رو آورد کسای دیگر را هم می اره شما هم فقط یک مترسکید .

خبر : سکوت هاشمی‌رفسنجانی در قبال هتک حرمت مقدسات توسط حامیان موسوی

و 
خبر دیگر :  فائزه هاشمی در روز عاشورا در میان اغتشاشگران حضور داشته است 

)
فیلم: حضور فائزه هاشمی در هتک حرمت عاشورا

این فیلم را اینجا می توانید ببنید.برای مراسم عاشورای حسینی علیرغم درخواستهای فراوان، نه جناب حجت الاسلام و المسلمین کروبی(همون 300 میلیون تومانی) اطلاعیه دادند و نه حجت الاسلام و المسلمین خاتمی ( همون که می دونه با دخترای خارجی چطوری دست بده)اطلاعیه صادر کردند و نه بنده و دوستانم(همونایی که با دروغ تقلب در انتخابات آبروی ایران را بردن). با این وصف یک بار دیگر مردمی خداجوی(همون بی نمازا وسوسول های بالاشهری) به صحنه آمدند و نشان دادند که شبکه های وسیع اجتماعی و مدنی که در طول انتخابات و بعد از آن به صورت خود جوش شکل گرفته است(منظور، منافقین،سلطنت طلب ها بهایی ها وضد انقلابیون از هر طیفی)، منتظر اطلاعیه و بیانیه نمی مانند(یعنی خودشون تخریب و آتش سوزی وآدم کشی را شروع میکنن). در حالی که مردم نه روزنامه همراه و مشوقی در کنار خود داشتند و نه از صدا و سیما، به عنوان رسانه ای ملی و بی طرف و منصف و عاقل بهره می بردند(غیر از چند هزار رسانه خارجی و چند نشریه ضد انقلاب داخلی _جدم از کمرم بزنه اگر دروغ بگم_). باز همه ملت ها و جهانیان شاهد بودند که در میان طوفانی از تهدیدها و تبلیغات و تکفیرها و اهانتها، عزاداران حسینی(همون دختر فکلی ها وپسر گیس دارا) در این روز مقدس حسین حسین گویان(میر حسین گویان) به صورت مسالمت آمیز (بدون سلاح سنگین،مثل تانک وتوپخانه) و بدون شعارهای تند روانه میدانها و مسیرهایی شدند که خود انتخاب کرده بودند(مثلابه سراغ نماز خوانهای ظهر عاشورا رفتند و با مسالمت کامل و از روی خیر خواهی سر وکله آنها حتی امام جماعت را شکستندو..) و این بار نیز چون دفعات گذشته با اعمال تحریک آمیز مواجه شدند، خشونت های غیرقابل باور چون زیر کردن راهپیمانان، تیراندازی نیروهای لباس شخصی که امروز هویت آنها بر کسی پوشیده نیست و روز بروز پرده از چهره آنان و سرانشان کنار زده می شود،(البته این کارها فقط از دست منافقین بی رحم بر می آید که همگی طرفداری خودشان را از من میر حسین اعلام کردند و قرار است همراه رضا ربع پهلوی و مریم رجوی وهخا و هخو و شغال های لس انجلس و روبا ه های لندن و پاریس و... به کمک من بیایند)فاجعه ای را آفرید که اثرات آن به این زودی از صحنه سیاسی کشورمان رخت برنخواهد بست.

بر اساس گزارش نیروهای انتظامی و امنیتی؛


لباس شخصی ها در حال کتک زدن مردم ؟؟مشاهده فیلم های تکان دهنده عاشورا نشان می دهد که اگر شعارها و حرکات جاهایی به سمت افراط غیر قابل قبول کشانده می شود، ناشی از به زیر انداختن افراد بی گناه از روی پل ها و بلندی ها، تیراندازی ها و آدم زیر کردن ها و ترورهاست .

 خبر : چندتن از اغتشاشگران درحالی دستگیر شدند که مجهز به تلفن ماهواره ای بودند 

(خبر : اغتشاشگران عامل پرت کردن یک فرد از پل کالج بوده اند)http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8810091539

جالب آنکه در بعضی از این فیلم ها دیده شده است که مردم در پشت چهره نیروهای انتظامی و بسیجی مهاجم برادران خود را می بینند و در شرایط بحرانی و پر از خشم و هیاهوی آنروز سعی می کنند بدانها آسیبی نرسد.

بله دوستان رو می بینید که کاملا  مراقبند  به کسی اسیب نرسه ؟؟ البته یادم نمیاد برادرم اینجوری منو زده باشه ؟؟

 
 


 اگر صدا و سیما یک جو انصاف و عقل داشت ( داشت نداشت دیگه فقط بی بی سی داره ) می توانست برای تلطیف فضا و نزدیک کردن مردم به همدیگر گوشه ای از این صحنه ها را نشان دهد.( مثلا نشون دادن همون کف زدن ها و سوت زدن ها می دونید چقدر فضا را تلطیف ملطیف میکنه ؟) ولی هیهات! جریان روزهای بعد از عاشورا و گسترش دستگیریها و دیگر تمهیدات دولتی نشان می دهد که مسئولان اشتباهات گذشته را این بار در وسعت بیشتر تکرار می کنند و آنها می اندیشند سیاست ارعاب تنها راه حل است.(چرا اجازه نمی دهند این طفلی ها ،منافقین ،چند تا آدم دیگه بکشن و بقیه شهر را آتیش بزنن ؟این بیجاره ها بعد از کف وسوت تازه رقصشون گرفته بود که عزا دارای حسینی آمدند و تار و مارشان کردن بدبخت ها قر تو کمرشون خشک شد.)
گیرم که چند روز با دستگیریها ، خشونت ها ، تهدیدها و بستن دهان روزنامه ها و رسانه ها سکوت برقرار گردید، تغییر قضاوت مردم(منافقین) را نسبت به نظام چگونه حل می کنید؟ تخریب مشروعیت را چگونه جبران می نمائید؟(مگر نمی داننید 13 از 25 بزرگتر است؟) نگاه ملامت آمیز و متعجب همه جهانیان(سران آمریکا،انگلیس،اسراییل و...) از این همه خشونت یک دولت به ملت خود را چگونه تغییر می دهید؟ با مشکلات بر زمین مانده اقتصادی و معیشتی کشور که به دلیل ضعف مفرط دولت روزبروز وخیم تر می شود چه می کنید؟(ببینید ما چقدر دلار داریم.) با چه پشتوانه ای از کارآمدی و انسجام ملی و سیاست خارجی موثر، سایه قطعنامه ها و امتیازخواهی های بیشتر را در سطح بین الملل از سر کشور و ملتمان دور می کنید؟(اگر حکومت را به ما بدهید  پسرخاله اوباماودخترخاله کلینتون ،یک کاری برامون می کنن)
اینان می اندیشند با عقب راندن نخبگان و روشنفکران و دانشگاهیان و فعالان از صحنه سیاسی خواهند توانست بدون پرداختن ریشه ای به مسائل امروز کشور به دیروز قبل از انتخابات برگردند؟

(البته حواستون باشه نخبه یعنی من وطرفدارانم)اما کسانی که تاریخ را خوانده اند و کمی با ماهیت پیچیده جوامع آشنایی دارند می دانند که این تفکر ناشی از یک توهم واقع گریز و پناه بردن به رویکردهای کم عمق و گول زننده است .( تاریخ اول به ما یاد داد که استعمار پیر از چه کسانی حمایت می کرد  واز چه کسانی حمایت می کند )
بنده به صراحت و روشنی می گویم فرمان اعدام و قتل و زندانی کروبی و موسوی و امثال ما مشکل را حل نخواهد کرد(نترس بابا،«بی بی سی» و «سی ان ان» و خیلی از «ان ان »های دیگه پشتت ایستادن) سخنان روز چهارشنبه میدان انقلاب و قبل از آن نماز جمعه هفته پیش دانشگاه که توسط چهره های منتسب به نظام ایراد گردید،(منحصر به تهران نبود خواسته  مردم  همه شهرها وروستاها همین بود)نتایج هر نوع اقدام تروریستی را مستقیما به سمت کانون نشانه خواهد رفت و گره مشکل بحران کنونی را نا گشودنی خواهد ساخت. گوساله و بزغاله خواندن بخش عظیمی از جامعه و خش و خاشاک نامیدن آنان (این القاب را فقط برای اغتشاش گران به کار بردند نه همه معترضین)و مباح کردن خون عزاداران حسینی فاجعه ای است که هم اکنون توسط افرادی مشخص و صدا و سیما در جامعه رخ داده است.  این چه سخنرانی است که از تریبون دولتی مردم را به جنگ با یکدیگر ( یکدیگر نه،بلکه فقط با ضد انقلاب )دعوت می کند و یک عده را حزب الله می نامد و عده ای دیگر را حزب الشیطان؟(اگر چه تعداد شان قابل توجه نیست اما جنگ با شیاطین واجب است.) بارها در یک سخنرانی کوتاه اعلام می کند مردم توجه کنید جنگ است! آیا این سخنان دعوت به جنگ و شورش داخلی نیست ؟(خواهشا یه نگاهی به بیانیه های قبلی تون بندازید تا بفهمید دعوت به جنگ یعنی چی ) با توجه به استفاده از اصطلاحات مذهبی و اشاره به آیات و روایات ، این مراجع عظام و روحانیون فاضل هستند که می توانند بگویند با این گونه اشخاص چه می توان کرد؟(مراجع اعلام کردند آشوبگران محارب اند)
آنچه به بنده به عنوان یک فرد کوچک این جامعه مربوط می شود استقبال از هر هجمه ای در راه اسلام و کشور عزیزمان است و سخنان چند روز اخیر بنده را به یاد کلام امام رحمه الله علیه می اندازد که " بکشید ما را ، ما نیرومند تر می شویم". بنده ابایی ندارم که یکی از شهدایی(شما باید یک جوکر می شدید  ) باشم که مردم بعد از انتخابات در راه مطالبات به حق دینی و ملی خود تقدیم کردند و خون من رنگین تر از آن شهدا نیست.( وای مردم از خنده  خدا ....)
بنده به صراحت می گویم تا وجود یک بحران جدی در کشور به رسمیت شناخته نشود، راهی برای خروج از مشکلات و مسائل پیدا نخواهد شد.(منظورشون بحرانیه که  درست کردن ) عدم اذعان به بحران ، توجیه گر ادامه راه حل های سرکوبگرانه خواهد شد. اذعان به وضعیت بحرانی می تواند راه حل را نه در سرکوب که بر سر آشتی ملی قرار دهد . تهمت بی دینی و همراهی با قدرتهای بیگانه مستکبر و افراد بدنام و جریانهای منحوسی چون منافقین (به رفیقات فحش نده)به فرض آنکه به حذف فیزیکی تعدادی از خدمتگزاران اسلام و مردم منتهی شود ناشی از چشم بستن به ماهیت مشکلات ملی کشور است.( تهمت ؟ ما که ندیدیم اوباما رژیم صهیونیستی و منافقین از کی حمایت کردن شما هم شتر دیدی ندیدی؟؟)(خبر :مریم رجوی: خواسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جنبش اعتراضی خواسته گروه من است) من به عنوان یک دلسوز می گویم منافقین با خیانت ها و جنایت های خود مرده اند، شما برای کسب امتیازهای جناحی و کینه ورزی آنها را زنده نکنید .(بگذارید ما زنده کنیم)
من لازم می دانم قبل از آنکه راه حل خودم را برای خروج از بحران مطرح سازم ، برهویت اسلامی و ملی و مخالف سلطه بیگانگان(مخالف؟ خبر : سناریوی واشنگتن پست برای تقویت منابع خارجی اغتشاشگران ) و وفادار به قانون اساسی؟؟؟؟


 ما و جنبش سبز تاکید نمایم. ما پیروان اباعبدالله حسین علیه السلام هستیم . این یکی رو دیگه به عینه دیدیم مردم هم دیدن راست میگه دیگه عمه ی ... بود قران و پرچم حسین (ع) رو اتیش می زد ؟؟؟

 


سوزانده شدن عکس امام توسط اغتشاشگران در روز عاشورای حسینی


 


ما شیفتگان حریتی هستیم که منادیش آن امام مظلوم بود . ما پیرو کسی هستیم که در قلمرو وسیع اسلامی ربودن خلخالی از پای یک زن را برنمی تابید.ولی کشیدن چادر از سر زن مسلمون حق مسلم طرفداران ایشونه  ما معتقد به تفسیر رحمانی از اسلام هستیم (که هر کاری خواستیم بکنیم کسی هم نتونه چیزی بگه )که انسانها را یا هم کیش هم می دانند و یا همسانانی در خلقت. نگاهی که بر کرامت ذاتی انسان باور دارد و برنمی تابد که ضارب او در زندان با غذایی جز شبیه غذای او نگهداری شود و یا مورد شکنجه و امثال آن قرار گیرد.
بنده و دوستان عزیزم که امروز بسیاری از آنها در زندانها محبوس هستند پای بندان سرسخت استقلال کشور هستیم(به عمل،کار برآید به سخندانی نیست) و از اینکه بازار اسلامی ما تبدیل به یک بازار مکاره برای کالاهای بیگانه شده است رنج می بریم. ما به شدت با فساد موجود که ناشی از سیاستهای سوء و عدم تدبیر است مخالفیم. ما می گوئیم نهاد بزرگ و تاثیر گذاری چون سپاه اگر هر روز چرتکه بیاندازد که قیمت سهام چقدر بالا و پائین رفته نمی تواند از کشور و منافع ملی آن دفاع نماید؛ هم خود به فساد کشیده می شود و هم کشور را به فساد می کشاند . (چه ربطی این به فساد داره ما که نفهمیدیم )ما می گوئیم و حاضریم در مباحثات نشان دهیم که امروز منافع و حقوق مستضعفان و کارگران و کارمندان و سایر اقشار ملت در یک فساد بزرگ در حال غرق شدن است . جنبش سبز مخالف دروغ است (قاه قاه ...)و آنرا آفتی خانمان برانداز برای کشور می داند و از این رو دروغ های سیاسی و امنیتی و اقتصادی و فرهنگی و امثال آنرا خطری بزرگ برای کشور می دانیم.(دروغ ها از جنس میرحسینیش خوبه مثل دروغ تقلب در انتخابات اقلا یک چهارشنبه سوری هم بالای شهر راه می افته)
ما یک دولت و نظام صادق و رئوف و با شفقت و مبتنی بر آراء مردم می خواهیم که به تنوع آراء و عقاید مردم نه به شکل تهدید که بلکه بصورت یک فرصت نگاه کند. ما سرک کشیدن به زندگی خصوصی مردم، تفتیش عقاید، تجسس،(جه کار دارید ما مدرک داریم یا نداریم یاکروبی چند صد میلیون گرفته) بستن روزنامه ها و محدود کردن رسانه ها را مخالف دین مترقی و رهایی بخش خود و مخالف قانون اساسی برآمده از این دین می دانیم.(بگذارید مثل دانمارک به خدا هم فحش بدهند) ما ضایع کردن یک ریال از بیت المال را در جهت اهداف باندی و جناحی حرام می دانیم(آدم باید بیت المال را تو خیابونا آتیش بزنه نه این که...  ) و می گوئیم که سند چشم انداز ملی بیست ساله که به تایید همه ارکان نظام رسیده است امروز به یک ورق پاره بی ارزش تبدیل شده است. ما هشدار می دهیم که رقیبان بزرگی در منطقه با رشدهای اقتصادی دو رقمی در حال ظهور هستند و روز به روز قوی تر می شوند (به همت بعضی ها والبته شما دارید ایران رو قوی می کنید ها ). درحالیکه ما متاسفانه از دادن یک بودجه سالانه و نگهداشتن حسابهای ذخیره ارزی و امانت در سپرده های مردم و پاسخگویی در مقابل دیوان محاسبات عمومی و مجلس شورای اسلامی عاجز هستیم .(میرحسین جان راستش را بگو علت این آتیش بازی ها همینه یا یک کینه بیست و چند ساله نسبت به رهبر عزیز ما؟)
ما نه آمریکایی هستیم و نه انگلیسی(احتمالا محصول مشترکند) . تا حال نه کارت تبریکی برای روسای کشورهای بزرگ فرستاده ایم و نه امید یاری آنها را داریم و می دانیم با اصالت قدرت در روابط بین اللمل هر کشور به دنبال منافع ملی خود است و ما بیزار از کسانی هستیم که بر عرف و اعتقادات دینی و ملی ملت خود احترام نمی گذارند .(ولی اونا خوب پول می فرستن) و مضحک است که بما تهمت اهانت به قرآن ، عاشورای امام حسین یا پاره کردن عکس حضرت امام قدس سره زده شود . مسلما حرمت شکنی اگر در روز عاشورا صورت گرفته باشد مورد تایید ما نیست، اما بدترین نوع حرمت شکنی را کشتن بندگان بیگناه و عزادار در روز عاشورا و در ماههای حرام می دانیم .(اومدی یک کلمه حرف درست بزنی نذاشتی جمله به پایان برسه رفتی خر شیطونو سوار شدی چهار نعل می ری .)
اما من برآنم که راه حل مشکلات پیش آمده و بحران موجود چنین است؛ وضعیت کشور امروز چون رودخانه خروشان و عظیمی است که سیلابهای تند و حوادث گوناگون باعث طغیان و گل آلود شدن آن شده است . راه آرام کردن این رودخانه بزرگ و روشن ساختن و زلال کردن آب آن در یک اقدام سریع و عاجل امکان پذیر نیست . اندیشیدن باین گونه راه حلها که عده ای توبه کنند و عده ای معامله کنند و بده و بستانی صورت گیرد تا این مشکل بزرگ حل شود عملا به بیراهه رفتن است .
بنده راه حل را در روانه ساختن نهرها و چشمه هایی از آب روشن و شیرین به بستر این رودخانه می دانم که بتدریج و طی یک فرآیند تدریجی کیفیت آب و وضع رودخانه را تغییر دهد(قابل توجه دوستان در آب و فاضلاب شهری) . و نیز اعتقاد دارم که هنوز دیر نشده است و نظام ما آن قدرت را دارد که در صورت تدبیر و در صورت داشتن یک نگاه احترام آمیز و توام با ملاطفت به همه ملت و اقشار آن این مهم را بانجام برساند . بنده تعدادی از این راه حلها را که چون نهرها و چشمه هایی از اب روشن می تواند فضای ملی را تحت تاثیر قرار دهد و اوضاع را به سمت بهبود ببرد، بیان می کنم :
1- اعلام مسئولیت پذیری مستقیم دولت در مقابل ملت و مجلس و قوه قضائیه به نوعی که از دولت حمایت های غیرمعمول در مقابل کاستی ها و ضعف هایش نشود و دولت مستقیما پاسخگوی مشکلاتی باشد که برای کشور ایجاد کرده است . به یقین اگر دولت کارآمد و محق باشد خواهد توانست جواب مردم و مجلس را بدهد و اگر بی کفایت و ناکارآمد بود مجلس و قوه قضائیه در چهارچوب قانون اساسی با او برخورد خواهند کرد .(مردم با رای خود این دولت را تایید کرده اند )
2- تدوین قانون شفاف و اعتماد برانگیز برای انتخاباتها به نوعی که اعتماد ملت را به یک رقابت آزاد و منصفانه و بدون خدعه و دخالت قانع سازد . این قانون باید شرکت همه ملت را علیرغم تفاوت در آراء و اندیشه ها تضمین کند و جلوی دخالت های سلیقه ای و جناحی دست اندرکاران نظام را در همه سطوح منتفی سازد . مجالس اولیه انقلاب می تواند به عنوان الگویی مورد توجه قرار گیرند ..(با همین قوانین خاتمی وهاشمی هم رییس جمهور شدند )

3- آزادی زندانیان سیاسی و احیاء حیثیت و آبروی آنها . بنده یقین دارم که این اقدام نه به ضعف که به درایت نظام تعبیر خواهد گشت . و نیز آگاهیم که جریانهای سیاسی منحطی با این راه حل مخالف هستند .(این یکی رو شرمنده هر کی ... می خوره پای ... هم می شینه )
4- آزادی مطبوعات و رسانه ها و اجازه نشر مجدد روزنامه های توقیف شده جزء ضروریات روند بهبود است . ترس از آزادی مطبوعات باید از بین برود و تجربیات جهانی در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد . گسترش کانال های ماهواره ای و اهمیت یافتن آنها و تاثیرگذاری قاطع این رسانه که بخوبی ناکافی بودن روش های قدیمی و محدودیت صدا و سیما را می رساند . پارازیت ها و محدودیت های اینترنتی می تواند برای مدت کوتاهی اثرگذار باشد . تنها راه چاره داشتن رسانه هایی متنوع و آگاه و آزاد در داخل کشور است . آیا زمان آن نرسیده است که با اقدامی شجاعانه و ناشی از اعتماد به متفکران و نیروهای خلاق جامعه ، نگاهها را از آنسوی مرزها به شکوفایی خلاقیت سیاسی و فرهنگی و اجتماعی داخلی برگردانیم ؟(دوره ی اقای خاتمی داشتیم که تونستید این بلا رو سر ملت بیارید )
5- برسمیت شناختن حقوق مردم برای اجتماعات قانونی و تشکیل احزاب و تشکل ها و پایبندی به اصل 27 قانون اساسی . اقدام در این زمینه که می تواند با درایت و همکاری همه علاقمندان به کشور صورت گیرد در طول چند ماه می تواند فضایی توام با دوستی و محبت ملی را جایگزین در گیری سازمان بسیج و نیروهای امنیتی با مردم و یا درگیری مردم با مردم نماید .(بله مثلا لباس شخصی ها که عکسشون در بالا هست)
به بندهای فوق پیشنهادات دیگری نیز می توان اضافه کرد . به نظر بنده حتی یک جوی کوچک زلال در این بین می تواند مغتنم باشد . ضرورتی ندارد همه بندها با هم شروع شود . مشاهده عزم در این راه بروشنی افق کمک خواهد کرد . و کلام آخر آنکه همه این پیشنهادات بدون نیاز به توافق نامه و مذاکره و داد و ستدهای سیاسی و از موضع حکمت و تدبیر و خیرخواهی می تواند اجرایی شود.

میرحسین موسوی


شرمنده به علت کمبود وقت و مشغله  نتونستم  بیشتر از این وقت بزارم اگر دوستان مصادیق بیشتری از حرف های ایشون دارند با لینک خبر در نظرات بگذارند تا استفاده کنیم .ممنونم

یاحسین

نوشته شده در تاریخ شنبه 12 دی 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()