عکس‌های 150 هزار دلاری ندا آقاسلطان

ماجرای کشته شدن یکی از هموطنان در جریان آشوب‌های پس از انتخابات به نام ندا آقاسلطان همچنان و با وجود گذشت بیش از 4 ماه از این واقعه حاشیه‌ساز است.

سایت پرچم نوشت:هرچند بررسی این حادثه و چگونگی فیلمبرداری و ارسال آن به شبکه‌های ماهواره‌ای و نیز اسلحه و گلوله به کار رفته در ماجرای قتل ندا همچنان ابهامات بسیاری را برای مردم و رسانه‌ها به دنبال داشته اما با گذشت چندین ماه از این واقعه اخیرا شبکه خبری سی‌ان‌ان در تماسی که با خانواده ندا آقاسلطان برقرار کرده از آنان خواسته با این شبکه برای ساخت مستندی درباره زندگی دخترشان همکاری کنند.

بر همین اساس، این شبکه خبری در نخستین گام برای نشان دادن حسن‌نیت خود به خانواده آقاسلطان به آنان پیشنهاد داده با دریافت 150 هزار دلار عکس‌ها، خاطرات و فیلم‌های مختلف مربوط به مرحومه ندا آقاسلطان را در اختیار سی‌ان‌ان قرار دهند.

بنا بر این گزارش، سی‌ان‌ان قصد دارد با جمع‌آوری این عکس‌ها و نیز اطلاعات بیشتر درباره ندا آقاسلطان دست به ساخت مستندی از این واقعه دردناک زده و با وارونه کردن واقعیت، حملات بیشتری را متوجه جمهوری اسلامی کند. این در حالی است که چندی پیش ده‌ها بانوی تهرانی با تجمع در مقابل سفارت انگلیس خواستار تحویل آرش حجازی یکی از متهمان اصلی این حادثه به جمهوری اسلامی ایران شدند که هم‌اکنون در انگلیس بسر می‌برد.
http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=73440

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 آبان 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()