راننده بی‌آرتی مقصر، اخراج شد
تصادف عصر گذشته بین دو دستگاه بی‌آرتی در خط یك كه یكی تك‌كابین و دیگری دوكابین بوده است به دلیل انحراف به چپ یكی از این دستگاه‌ها اتفاق افتاده است/بارها اعلام كرده‌ایم كه در صورت تخلف به شدت با آن برخورد می‌كنیم.
مدیرعامل شركت اتوبوسرانی تهران اعلام كرد كه شب گذشته به دلیل اینكه تصادف رخ داده میان دو دستگاه بی‌آر‌تی در ساعت پیك جمعیت اتفاق افتاده و به محض یقین پیدا كردن از تخلف راننده كه انحراف به چپ داشته است، به سرعت حكم اخراج وی صادر شد.

حسین بیژنی كه شب گذشته در حین بازدید از آسیب‌دیدگان تصادف دو دستگاه بی‌آر‌تی در خیابان آزادی بود، به خبرنگار ایلنا افزود: تصادف عصر گذشته بین دو دستگاه بی‌آرتی در خط یك كه یكی تك‌كابین و دیگری دوكابین بوده است به دلیل انحراف به چپ یكی از این دستگاه‌ها كه توسط علائم راهنمایی و رانندگی بررسی شده است 30 نفر مجروح شده‌اند.

وی ادامه داد: از این تعداد مجروح شدگان تعداد بسیاری سرپایی، برخی ترخیص شده و برای برخی دیگر پیگیری مداوایشان در حال انجام است.

بیژنی با به خیر گذشتن از حادثه تصادف شب گذشته با تاكید بر پیگیری این نوع تصادفات ادامه داد: به دلیل ساعت پیك ترافیك جمعیت زیادی در این دو دستگاه وجود داشت به همین دلیل آمار مصدومین بالا بوده است كه به محض یقین یافتن از تخلف راننده‌ كه عدم دقت وی را در حین رانندگی نشان می‌داده است نسبت به اخراج وی اقدام كرده‌ایم و بعد از رسم كروكی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی وی را به دادگاه معرفی می‌كنیم.

مدیرعامل شركت اتوبوس‌رانی تهران اعلام كرد: هیچ‌گونه مورد فوتی در حادثه این تصادف وجود نداشته است و هر دو راننده زنده هستند هر چند كه تنها پای یكی از رانندگان آسیب‌ جزئی دیده است.
وی تصریح كرد: علی‌رغم اینكه رانندگان شركت اتوبوسرانی تهران زحمات شبانه‌روزی بسیاری می‌كشند اما بارها اعلام كرده‌ایم كه در صورت تخلف به شدت با آن برخورد می‌كنیم در هر صورت حادثه رخ داده یك اتفاق بوده و امیدواریم دیگر تكرار نشود.
تابناك .ای ار

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 آبان 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()