+تصاویر
تجمع دانشجویان شریف زیر بارش باران علیه استکبار و مهره‌های داخلی‌اش

دانشجویان انقلابی دانشگاه صنعتی شریف تجمع خود علیه استکبار جهانی و ایادی داخلی‌اش را زیر بارش باران برگزار کردند.

به گزارش رجانیوز، تجمع دانشجویان پس از نماز ظهر و عصر امروز(سه‌شنبه)، با فریاد "الله اکبر"، "مرگ بر امریکا" و "مرگ بر اسرائیل" آغاز شد.

با افزایش تعداد دانشجویان، جمعیت به سمت درب اصلی دانشگاه حرکت و از آنجا رو به خیابان تجمع کرده و یک‌صدا انزجارشان را نسبت به استکبار جهانی و ایادی داخلی‌اش ابراز کردند.

پس از گذشت دقایقی از این تجمع، صدها نفر از دانشجویان تجمع‌کننده دانشگاه شریف رو به قبله ایستادند و دعای وحدت را که شعار اصلی این تجمع بود، هم‌آهنگ زمزمه کردند.

پس از پایان دعا، دانشجویان به سمت ساختمان ابن‌سینا در بخش بالایی دانشگاه حرکت کردند. در طول مسیر بر تعداد دانشجویان افزوده می‌شد و شعارهای "مرگ بر ضد ولایت فقیه"، "خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست"، "دانشجوی شریفی، اتحاد اتحاد" و "مرگ بر اسلام امریکایی" در دانشگاه طنین‌انداز شد.

همچنین تعدادی از اساتید انقلابی هم دانشجویان را در این تجمع ضداستکباری همراهی کردند.

این تجمع با وجود باران شدید و عدم فراخوان عمومی، به عرصه حضور کم‌سابقه‌ای از دانشجویان در دانشگاه صنعتی شریف تبدیل شد.

سپس دانشجویان در مقابل ساختمان اصلی دانشگاه (ساختمان ابن سینا) توقف کردند و در پایان نیز این تجمع دانشجویی- ضد استکباری با ذکر صلوات پایان یافت.

در حاشیه‌ی این تجمع حدود 20 نفر از دانشجویان که سعی کردند شعار "مرگ بر روسیه" بدهند با عدم استقبال عمومی مواجه و پراکنده شدند.

منبع : رجانیوز .ای ار

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 آبان 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()