30میلیون تومان دستمزد یكروز یک بازیگر !
مدتی پیش دستمزد 70 میلیونی یك بازیگر كه برای حضور در یكی از فیلم های روی پرده پرداخت شد، واكنش های تندی را از سوی انجمن بازیگران سینمای ایران به همراه داشت.


به گزارش شبكه ایران، دستمزدهای بالای این بازیگر در طول سال های اخیر با واكنش های مختلفی از سوی تهیه كنندگان سینما مواجه شده است و حتی معاون سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز بتازگی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید فارابی نسبت به افزایش دستمزد بازیگران انتقاد و اعلام كرده بود این مساله موجب افزایش دیگر هزینه ها در سینمای ایران شده است.


شمقدری گفت:این بازیگر جوان كه مدت‎هاست اخبار حاشیه‎ای فراوانی از وی به گوش می‎رسد در روزهای اخیر برای 3 روز بازی در یك نقش سینمایی 90 میلیون تومان دستمزد دریافت كرده است.


این بازیگر كه این روزها فیلمی ملودرام با بازی وی در دو نقش روی پرده است، در فیلم جدید خود كه ساخته كارگردانی جوان است در نقش یكی از فرشتگان ظاهر شده است. وی طبق توافق با تهیه كننده فیلم برای هر روز بازی در این فیلم 30 میلیون تومان دستمزد مطالبه كرده كه تهیه كننده نیز این مبلغ را به وی پرداخت كرده است.


هنوز واكنشی از سوی انجمن بازیگران سینمای ایران نسبت به این دستمزد ابراز نشده است. مدتی پیش دستمزد 70 میلیونی این بازیگر كه برای حضور در یكی از فیلم های روی پرده پرداخت شد، واكنش های تندی را از سوی انجمن بازیگران سینمای ایران به همراه داشت

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 4 آبان 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()