دبیر كل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی:
نباید اقوام ریگی فرماندار می‏شدند
متاسفانه شاهدیم كه با وجود تمام خیر خواهی كشورمان در قبال كشورهای همسایه، آنها دین خود را به گونه ای دیگر ادا می كنند و اگر غیرت و رشادت مردم ایران نبود با وجود اینگونه همسایه ها مملكت ما به وضعیت نا متناسبی می رسید.
دبیر كل جمعیت حامیان ولایت فقیه :مسئولین باید درانتسابات خود توجه بیشتری داشته باشند .نمی دانم چرا در استان حساسی چون سیستان و بلوچستان اقوام آقای ریگی فرماندار می شوند .اینگونه انتسابات از اشكالات امنیتی ما است.

به گزارش شورای اطلاع رسانی جمعیت حامیان ولایت فقیه، دلاور صیامی در نشست هفتگی جمعیت با اشاره به حوادث اخیر در استان سیستان و بلوچستان وبه شهادت رسیدن سردار شوشتری وهموطنان عزیز كشورمان گفت:طرحی كه سردار شوشتری دنبال می كردند همان طرحی بود كه همواره امام (ره)آن را همواره در فرمایشات خود به مسئولین مملكت توصیه می كردند و امیدواریم كه با شهادت این سردار طرح به فراموشی سپرده نشود.

وی افزود: متاسفانه شاهدیم كه با وجود تمام خیر خواهی كشورمان در قبال كشورهای همسایه ،آنها دین خود را به گونه ای دیگر ادا می كنند و اگر غیرت و رشادت مردم ایران نبود با وجود اینگونه همسایه ها مملكت ما به وضعیت نا متناسبی می رسید.

دبیركل جمعیت حامیان ولایت فقیه با بیان آنكه بایستی امنیت به دست خودمان برقرار شود گفت:در پشت حوادث تروریستی اخیر دستهای مشخصی وجودارد و همسایگان ما نیز با همكاری انگلیس و آمریكا به دسیسه های آنهاكمك می كنند.

وی در ادامه اظهار داشت: مسئولین بایستی در انتخاب و انتساب مسئولین علی الخصوص در مناطق بسیار حساس و تنش زای كشور دقت داشته باشند و منافق روی اصلی خود رانشان نمی دهد و با لباسهای مختلف ظاهر می شود و ما هم باور می كنیم و آنها را در مناسبی می گذاریم كه نبایستی باشند و حتی دیده شده كه افرادی با ظاهر حزب اللهی وارد سیستم اجرایی كشور می شوند اما آنها هنوز همان اعتقادات شاهنشاهی خود را دارند.
منبع :تابناك .ای ار

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 مهر 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()