مهدی كروبی عصر امروز (جمعه) در حالی كه با شعارهای "درود بر كروبی" عده‌ای از همراهانش به نمایشگاه مطبوعات وارد شده بود، با شعار "مرگ بر منافق" عده دیگری از بازدیدكنندگان به بیرون از نمایشگاه هدایت شد.

(عكس از سید هادی كسایی)

به گزارش رجانیوز، مهدی كروبی ساعت 15 با جمعی از اطرافیانش وارد نمایشگاه مطبوعات در شبستان مصلی تهران شد و شعارهای "درود بر كروبی"، "كروبی زنده باد موسوی پاینده باد"، "یا حسین میرحسین" از سوی برخی هوادارانش همراهی شد.

با این حال، وی هنوز یك‌سوم از مسیر نمایشگاه را بیشتر طی نكرده بود كه با رسیدن به بخش روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها، با شعار "مرگ بر منافق" عده زیاد دیگری از بازدیدكنندگان نمایشگاه مواجه شد.

این جمعیت با سردادن شعارهای دیگری مانند "منافق برو بیرون"، "حروم خور برو بیرون" و "مرگ بر دروغگو" موجب تغییر مسیر كروبی شدند و وی را تا بیرون از نمایشگاه با همین شعارها همراهی كردند، به طوری كه كروبی بیش از 15 دقیقه نتوانست در نمایشگاه بماند.

(عكس از علی مختاری)

تعدادی از افرادی كه در حمایت از كروبی شعار می‌دادند به برخی غرفه‌ها صدمه زدند.

در بیرون از محوطه نمایشگاه محافظان كروبی اقدام به تیراندازی هوایی كردند و از شوكر برای پراكنده كردن مخالفان وی استفاده كردند.

پس از اخراج كروبی از نمایشگاه، تعدادی از افراد با حركت به سمت طبقه فوقانی نمایشگاه شعارهایی سردادند اما پس از آنكه به سمت طبقه پایین حركت كردند، تعدادی از بازدیدكنندگان با سردادن شعارهای "مرگ بر منافق"، بسیجی واقعی نورعلی شوشتری"، "مرگ بر ضد ولایت فقیه" ادامه پروژه اغتشاش در نمایشگاه را ناكام گذاشتند.

منبع :رجانیوز . ای ار

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 3 آبان 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()