ناگفته‌های سردار فضلی از حوادث پس از انتخا‌بات:
گروه برانداز‌ چهار لشگر ‌را برای اغتشاش سازماندهی كرده بودند

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران گفت: گروه برانداز‌ چهار لشگر ‌را برای اغتشاش سازماندهی كرده بودند.


به گزارش خبرگزاری فارس از تویسركان، سردار علی فضلی جمعه شب در یادواره سرداران و 72 شهید شهر تویسركان با اشاره به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: آوازه‌ سردار شوشتری در دفاع مقدس، در دفاع از ولایت و دین زبانزد همه بود.
وی افزود: استكبار جهانی برای مقابله با كشورها به چهار محور جنگ سخت، جنگ نیمه‌سخت امنیتی و جنگ نرم روی می‌آورد كه در ارتباط با جمهوری اسلامی جنگ نرم را در دستور كار خود قرار داده و البته رهبری نیز با درایت و تیزبینی خود از سال‌ها قبل این هشدار را داده بودند.
فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) بیان داشت: حركت جنگ نرم دشمن از اسفند ماه سال قبل و پیش از برگزاری انتخابات خود را نشان داد و قدم به قدم توسط دشمنان خارجی و داخلی حركت خود را آغاز كردند كه تخلف بزرگی در راه است و یا اینكه دولت دروغگو است و این مسئله را آن قدر تكرار كردند تا مردم را با خود همراه كنند.
وی تصریح كرد: گروه براندازی چهار لشگر انسانی را سازماندهی كرده بود و چندین كارگروه ورزشی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و 20 كمیته شامل كمیته‌های دانش‌آموزی، دانشجویی، زنان، فرهنگیان، كارمندان، كشاورزان و اقشار مختلف برای انجام هدف تشكیل شد و قرار شد هر كاندیدایی كه از سوی اصولگرایان وارد عرصه انتخابات شد عقبه او هدف قرار گیرد تا فقط كاندیدای مورد نظر آنان رأی آورد و اگر این گونه نشد ساز ابطال را سر بدهند كه در همین راستا آتش فتنه را روشن كردند.
فضلی اضافه كرد: هنوز نتایج انتخابات اعلام نشده بود كه میرحسین موسوی طی مصاحبه‌ای اعلام می‌كند كه برابر اطلاعات واصله، با فاصله بسیار از رقیب برنده شده و بعد از اعلام فتنه رفته رفته از صبح شنبه تجمع‌ها و تخریب اموال عمومی آغاز شد.
وی ادامه داد: این اتفاقات در تهران و 11 شهر كشور آغاز شد و حضور عناصر مشكوك و تیراندازی‌های مشكوك به افراد و حمله به سه مركز پایگاه مقداد سپاه حوزه كارگری و حوزه 124 و حاصل این مشكلات چندین روز درگیری در 180 نقطه تهران بود.
فرمانده سپاه تهران با بیان اینكه هدف اصلی براندازی نرم در ایران حذف رهبری بود، گفت: سران فتنه علیرغم مسائل مطرح شده در نماز جمعه 29 خرداد توسط رهبر معظم انقلاب دست از خیانت و فتنه برنداشتند و حادثه 30 خرداد را در تهران رقم زدند و در 180 نقطه تهران درگیری صورت گرفت كه با دستگیری عناصر فتنه درگیری‌ها كاهش یافت اما قطع نشد كه در مرحله دوم با دستگیری سران فتنه آرامش بر تهران حاكم شد.
منبع : www.farsnews.com

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 3 آبان 1388    | توسط: khabareruz khabareruz    |    | نظرات()